DeDe Studio Photography & Graphic Design - Reklama Ostróda, Fotografia Ostróda      KREOWAĆ znaczy tworzyć, budować, nadawać sens, to tak jak nadawać nowonarodzonemu dziecku imię.

     WIZERUNEK to to co nas odróżnia od innych, to nasze DNA, nasza twarz, wizytówka, to jakimi jesteśmy i jak inni nas postrzegają.

  • Nie możemy nazywać się Bogiem, mimo to stwórcami tak - twórcami wizerunku firm i produktów.
  • Na początku był chaos, z chaosu powstał świat - wszystko to wiemy z mitologicznych przypowieści. Świat wydał nas - DEDE STUDIO.
  • Narodziliśmy się z pasji, namiętności i chęci tworzenia. Jesteśmy trochę jak wampiry nocy, z tym że nie żywimy się krwią, tylko metafizyczną siłą, energią, a głównie realizowaniem marzeń własnych i marzeń naszych klientów.

     Przypominamy poniekąd chirurgów plastycznych, którzy potrafią krok po kroku, operacja po operacji, udoskonalać i tworzyć człowieka, ulepszać go, korygować błędy natury, ukrywać niedoskonałości, budując tym samym nową tożsamość człowieka, który z małej larwy przeradza się nagle w motyla tak barwnego i o tak pięknych skrzydłach, że każdy program przyrodniczy oddałby największe pieniądze chociażby za jedną klatkę zdjęcia tego okazu - my DEDE STUDIO robimy dokładnie to samo, tylko że z produktami i firmami - dokładnie takim motylom pozwalamy uwolnić się z kokona, nadając im kształt, barwę, rozmiar a nawet nazwę, pozwalając tym samym im zaistnieć zarówno w świecie zwierząt, świecie ludzi jak i w świecie reklamy. Pomagamy zaistnieć najbardziej podziwianym i pożądanym "gatunkom".

 DeDe Studio Photography & Graphic Design - Reklama Ostróda, Fotografia Ostróda
Referencje

w przygotowaniu...
 DeDe Studio, Poznań, Ostróda, tel. 0 603 674 928, email: ; Copyright © DeDe Studio 2009-2010
Tagi: Reklama Ostróda • Agencja reklamowa Ostróda • Grafika Ostróda • Fotografia Ostróda • Strony www Ostróda